*) Ticari mahiyette toptan mal alıp depolamak ve satmak isteyen müşterilerimiz için İngiltere Sanal Adres ve Paket Yönlendirme Servisi paketimiz uygun değildir. Müşterilerimizle iletişime geçerek iş modellerine uygun ticari abonelikler sağlanacaktır. Giriş düzeyi basit ticari depolama aboneliği 1000 TL/Ay şeklinde fiyatlandırılacaktır.

PAKETLEME ÜCRETLERİ

Ürünleriniz geldiği şekilde postalanacaktır. Fakat ayrıca paketlenmesi gerekiyorsa aşağıdaki ücretlere tabi olacaktır.

Basit A4 Zarf Paketleme: ÜCRETSİZ
Küçük Kutu Paketleme: 50 TL
Orta Kutu/Koli Paketleme : 100 TL
Büyük Koli Paketleme : 150 TL

ÜRÜN KONTROL ÜCRETLERİ

Gelen ürünlerinize yapılacak gözlemsel ve teknik kontroller ücrete tabi olacaktır. Elektrikli cihazlar sadece EU standardında 220V türündeyse kontrolü yapılabilir. Spesifik aletlerin nasıl çalıştırılacağına ilişkin müşteri tarafından talimat ve yönlendirme yapılması gerekebilecektir.

Yapılacak her türlü kontrol, işlem başına 200 TL olarak ücretlendirilir. İşlem raporu görsel veya yazılı olarak müşteriye iletilir.

İADE HİZMETİ

2U adresinize gelen ürünleri herhangi bir sebeple gönderene iade etmek isterseniz iade ücretleri başlığı altındaki giderlerden sorumlu olacaksınız. İade gönderileri Royal Mail ile postalanır. İadeden doğacak kargo ücreti bütünüyle müşteriye aittir. İlaveten 200 TL iade hizmet bedeli tahsil edilecektir.

DEPOLAMA ÜCRETİ

2U Adresinize gelen gönderileriniz 7 güne kadar depolarımızda ücretsiz saklanır. 7 gün içinde Türkiye adresinize veya başka bir lokasyona sevkini isteyebilirsiniz. 7 günü geçtiği zaman gün başına

Mektup Zarfı Ebatında Gönderiler İçin : 50 TL / Gün
2-5 KG Ebatındaki Gönderiler İçin : 150 TL / Gün
5 KG Üzeri 20 KG Altı Gönderiler İçin : 500 TL / Gün
20 KG Üzeri Gönderiler İçin : 750 TL / Gün

Çok fazla gönderiniz var ve yüksek bekleme ücretlerinden kaçınmak istiyorsanız Dropshipping Special paketimizi deneyebilirsiniz.

Depo ücreti uygulanacaktır. Gecikme ücreti 30 günü aşarsa söz konusu fiyatlar 31. günden itibaren X 3 (üç katı) olarak uygulanacaktır. 60 gün işlemsiz kalan gönderiler için imha süreci başlayabilecektir. Destek ekibimizin Whatsapp/Telegram mesajlarını dikkatlice takip etmeniz gerekmektedir.